burtų ratas - parašykite mums žinutę

Būrimas Spalvomis

Prieš pradedant burtis, reikia paruošti keletą spalvotų, nedidelio dydžio popieriaus lapelių. Lapeliai turi būti tokių spalvų: raudona, oranžinė, geltona, žalia, mėlyna, žydra, violetinė, juoda ir balta.

Kai būsite pasiruošę lapelius, mintimis užduokite klausimą. Nežiūrėdami į lapelius, juos sumaišykite ir ištraukite vieną lapelį. Norėdami patikslinti atsakymą į jums rūpimą klausimą, galite ištraukti dar vieną papildomą lapelį. Bet tai tik bus pagrindinio atsakymo papildymas. Geriau burkitės vieną kartą per dieną.

Galite išsiburti ir šioje svetainėje, tereikia sugalvoti klausimą ir paspausti mygtuką “Traukti spalvą”.


 

Spalvų reikšmės

spalva baltaBalta. Ši spalva reiškia, kad atsakymo į užduotą klausimą nėra. Greičiausiai jūs paskubėjote su klausimu. Situacija, kurią norite išsiaiškinti, dar galbūt nėra net pradėjusi formuotis. Jei yra galimybė, padarykite nedidelę pertrauką darbuose ir reikaluose. Pakartokite šį būrimą kiek vėliau.

 

spalva juodaJuoda. Jeigu jūs ištraukėte juodą lapelį, reiškia, kad atsakymas į užduotą klausimą yra “Ne”. Ši spalva simbolizuoja neigiamumą. Nereikėtų žaisti su likimu ir po būrimo daryti ryžtingų veiksmų. Taip pat nereikėtų pradėti naujų darbų, nes daugeliu atveju jie baigsis nesėkme. Taip pat būkite pasiruošę, kad romantiški santykiai, iki šiol klostęsi kuo puikiausi, gali pasikeisti į blogąją pusę. Apskritai, ateityje jūsų laukia daug kliūčių, kurias įveikę jūs pasieksite gerbūvį ir laimę.

 

spalva violetineVioletinė. Ši spalva reiškia, kad jūsų gyvenime atėjo periodas, kuomet reikia nurimti, būti pasyviems, atidėti naujus darbus vėlesniam laikui, nerodyti per daug iniciatyvos.

 

spalva zydraŽydra. Ši spalva reiškia naujų romantiškų santykių vystymąsi. Komercinė veikla atneš sėkmę ir pelną. Jūs sulauksite pagalbos iš nepažįstamų, verslo, šeimos ir sveikatos klausimais. Reikėtų nerizikuoti, nes tuomet sėkmė gali nuo jūsų nusisukti.

 

spalva melynaMėlyna. Jei jūs ištraukėte šią spalvą, tai jūsų laukia sėkmingas periodas gyvenime. Viskas, ko jūs imsitės, atneš jums sėkmę ir pelną. Rizika pateisins jūsų lūkesčius. Jei uždavėte klausimą, susijusį su vestuvėmis. Tai galite net neabejoti, atsakymas yra teigiamas. Vienintelis klausimas, į kurį mėlyna spalva duoda neigiamą atsakymą, tai yra nauja meilė. Jos nebus ir nesimato artimoje ateityje.

 

spalva zaliaŽalia. Jei ištraukėte šią spalvą, tai laukite rimtų permainų gyvenime. Jūs turėsite galimybių realizuoti savo planus, harmonizuoti romantiškus ir šeimos santykius. Taip pat jeigu norite pradėti naujus darbus, galite drąsiai jų imtis. Kas liečia klausimus, susijusius su karjera ir verslu, tai ši spalva nežada nieko rimto ir stabilaus. Būkite pasirengę tam, kad verslo partneriai gali jus apgauti ir dėl to gali nukentėti jūsų pelnas.

 

spalva geltonaGeltona. Geltona spalva sako, kad jums reikia pasitikėti savo protu ir daryti tik nuoseklius veiksmus. Šiuo metu nederėtų pradėti naujų romantiškų santykių. Verslo žmonėms ši spalva simbolizuoja saugumą. Venkite bet kokių konfliktų. Jūs pasieksite sėkmės savo darbuose, ypač jei jie susiję su prekyba, kelionėmis ar mainais.

 

spalva oranzineOranžinė. Jei ištrauksite oranžinį lapelį, tai reiškia, kad kelias tikslo siekimui yra atviras. Tačiau norint pasiekti maksimalų rezultatą, teks įdėti šiek tiek pastangų. Jeigu jūs uždavėte klausimą, susijusį su ligomis, tai oranžinė spalva reiškia viltį ir pasveikimą. Romantiškiems santykiams ši spalva taip pat palanki. Tačiau nereikėtų rizikuoti. Oranžinė spalva perspėja, kad yra tikimybė pakliūti į nemalonumus ir turėti praradimų.

 

spalva raudonaRaudona. Ši spalva perspėja apie pavojų. Būkite pasiruošę konfliktinėms situacijoms. Aplinkiniai gali būti dirglūs ir nervingi. Jums gali iškilti daug kliūčių, siekiant užsibrėžto tikslo. Kliūtys gali iškilti dėl konkurentų ir priešininkų noru. Būkite kantrūs ir tvirtai eikite užsibrėžto tikslo link.

laiško rašymas mums