burtų ratas - parašykite mums žinutę

Būrimas Sagomis

Šis būrimo būdas jau žinomas labai seniai. Tiesa, tais laikais buvo naudojama būrimui ne sagos, o perlai ar nedidelės jūros kriauklės. Perlų reikia dviejų: balto ir juodo, o jūros kriauklių – septynių. Po to, juos dėdavo į rėtį ir septynis kartus pakratydavo. Tada reikia žiūrėti perlų ir kriauklių padėtį, kas ir duodavo atsakymą.

Jeigu Jūs neturite perlų ir jūros kriauklių, tai juos galite sėmingai pakeisti sagomis. Dvi iš jų simbolizuoja perlus, viena turi būti juoda, kita balta. Dar septynios sagos pakeičia jūros kriaukles, kurios turi skirtis nuo pirmų dviejų spalva ir būtinai turi būti išgaubtos.

Įdėkite atrinktas sagas į sietelį ar padėklą arba į kažką panašaus ir pakratykite septynis kartus. Dabar pasižiūrėkite, kaip yra išsidėsčiusios septynios sagos baltos ir juodos sagų atžvilgiu. Didelė dalis sagų bus išsidėsčiusios arba apie juodąją, arba apie baltąją sagą. Šios sagos ir reikš būrimo rezultatą. Sagos, kurios yra toliau nuo baltos ir juodos, būrime neturi jokios prasmės. Norint gauti atsakymą, svarbu, kiek yra išgaubta puse sagų atsivertusių į viršų, ir kiek į apačią. Suskaičiuokite ir tas, ir kitas.

Jeigu skaičius gaunamas lygus, reikia būrimą kartoti iš naujo. Jeigu skaičius nesutampa, tai rezultatas priklauso nuo to, kokią figūrą sudarė dauguma sagų ir kas dominuoja tarp šių sagų, t.y. gulinčios išgaubta puse į viršų ar į apačią.

 

Figūra

Dauguma sagų arčiau baltosios

Dauguma sagų arčiau juodosios

Kryžius

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į viršų, tai reiškia, kad Jūs ruošiatės ar įvykdėte jau kažką tokio, ko vėliau labai gailėsitės.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į apačią, tai reiškia, kad Jūsų ateityje laukia nemalonumai, bet nelabai rimti ir ilgi. Jums užteks jėgų juos nugalėti.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į viršų, tai reiškia, kad ateityje Jūsų laukia ir blogi, ir geri įvykiai, bet visumoje bus nulinis balansas.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į apačią, tai reiškia, kad Jūsų laukia sėkmė ir norų išsipildymas.

Apskritimas

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į viršų, tai reiškia kelionę arba kieno nors vizitą.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į apačią, tai reiškia naudą, tai gali būti ir algos pakėlimas, laimėjimas ar dovana.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į viršų, tai reiškia, kad Jūsų laukia pavojus arba apgaulė. Reikia būti labiau atsargesniam ir atidesniam.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į apačią, tai reiškia, kad Jūsų laukia ne tas rezultatas, kurio tikitės.

Padrikai

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į viršų, tai reiškia, kad Jūsų laukia nelaimė. Taip pat galimi įvairūs sunkumai, tačiau įdėjus kažkiek pastangų, galima juos nugalėti.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į apačią, tai reiškia, kad Jūsų laukia sėkmė, sveikata, sėkminga meilė, turtai.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į viršų, tai reiškia, kad Jūsų laukia nesėkmė. Nereikia keisti įvykių tėkmės. Taip pat reiškia, kad Jūs einate neteisingu keliu.

Jeigu daugiau sagų yra išgaubta puse į apačią, tai reiškia, kad Jūsų laukia netikėti įvykiai, jie gali būti ir malonūs, ir ne.

 

laiško rašymas mums