burtų ratas - parašykite mums žinutę

Egiptiečių pranašystė

Prieš daugybę amžių šiuo būdu žvilgtelėti į ateitį naudojosi faraonai. Papirusuose užrašytų hieroglifų magiška galia niekur nedingo. Taigi turime progą jais pasinaudoti ir sužinoti kai ką apie savo ateitį.

Prieš praskleisdami ateitį nuo mūsų akių slepiančią uždangą, patogiai atsisėskite, nusiraminkite, tegul jūsų protas ir širdis išsivaduoja nuo piktų, slogių minčių bei jausmų.

Atsipalaidavę pagalvokite, ką iš tikrųjų trokštate sužinoti iš senovinio būrimo. Neapibrėžtas svajones palikite apaugti ryškesnėmis detalėmis, o mintyse suformuluokite konkretų klausimą apie tai, kas jums tikrai svarbu.

Tada paimkite švarią popieriaus skiautę, rašiklį ir vienu atsikvėpimu pribrūkšniuokite keturias eilutes vertikalių brūkšnelių. Paskui suskaičiuokite kiekvienos eilutės brūkšnelius. Jeigu skaičius lyginis, pažymėkite dvi žvaigždutes, jei nelyginis – vieną.

Pastarąsias sužymėkite žemyn, vieną po kita.

egiptiečių pranašystė

Galiausiai įdėmiai įsižiūrėkite, kokį ornamentą sudėliojote, ir raskite tokį patį magiškoje lentelėje. Pavyzdžio ornamentas yra laukelyje pažymėtame III. Vadinasi, kaip tik čia randamas atsakymas į rūpimą klausimą. Ir nors kartais gautas atsakymas iš pradžių nėra aiškus, ne iš karto lengva suprasti, kaip jis siejasi su tuo, ko klausėme, vis dėlto jame visada glūdi vertinga užuomina, išmintinga nuoroda. Tereikia susikaupti ir nepatingėti gautą atsakymą kuo išsamiau interpretuoti.

Lentelėje pateikiamos galimos figūros bei numeracija pagal kurią rasite sunumeruotą atsakymą žemiau šiame puslapyje.

egiptiečių būrimo reikšmių lentelė

I Klaida

Perdėta skuba jums retai pasitarnauja. Veikti, deramai neapmąsčius savo veiksmų, nepasvėrus galimybių, niekada nėra teisinga. Ypač kai įsibėgėjate: lėkdami dideliu greičiu, rizikuojate šuoliuoti per kitų galvas ir įskaudinti aplinkinius, visai to nenorėdami. Mėginkite elgtis švelniau. O gal turėtumėte kai ką ištaisyti, ko nors atsiprašyti, atlyginti padarytą žalą, atsigręžti į kitus žmones veidu ir širdimi? Mat raktas nuo durų, kurių iki šiol nesiseka atidaryti, yra ne kas kita, o jumyse slypintis gerumas.

II Abejonė

Rasti išeitį iš jus užklupusios nemalonios padėties tik iš pažiūros keblu ir sudėtinga. Nepaisant to, kad šiuo metu jus drasko prieštaringi jausmai, o abejonės trukdo ryžtingai apsispręsti, likimas jūsų atžvilgiu nusiteikęs palankiai. Taigi nepasiduokite! Nepraraskite tvirtybės ir atkaklumo! Prieš pradėdami veikti, pamėginkite susidaryti tvarkytinų reikalų sąrašą ir išdėstykite, ką po ko turite padaryti. Išskaidytą į atskirus žingsnelius, lengviau įveikti net sudėtingiausią užduotį.

III Informacija

Netrukus sulauksite svarbios naujienos. Nepriklausomai nuo to, kokiu būdu ta žinia jus pasieks ir kaip ilgai jos laukėte, jums ji naudingai pasitarnaus. Nauja informacija, o gal net tiesioginė nuoroda padės suprasti tai, kas pastaruoju metu neduoda ramybės, galbūt net parodys, kaip išspręsti didžiulį rūpestį. Tik įsidėmėkite: nevalia delsti, tuščiai švaistyti laiką. Reikia veikti kuo greičiau, įsisiūbuoti nėra kada! Laimei, fortūna – jūsų pusėje.

IV Sėkmė

Jums itin palanki. Beje, sėkmė, kurios neabejotinai sulauksite, yra jūsų ir tik jūsų nuopelnas! Vadinasi, galite būti ramūs, jog nerimastingi širdies išgyvenimai galų gale nušvis gražiausia patirtimi. Neaplenks jūsų ir seniai užtarnautas pelnas, naudingi bendradarbiavimo pasiūlymai… Tiesa, tai, kuo likimas jus apdovanoja, privalu branginti, nesitaškyti į visas puses. Nuoširdžios pastangos ir stropus darbas ateityje duos dar įspūdingesnių vaisių.

V Poilsis

Patartina kuriam laikui į šalį atidėti visus nebaigtus darbus ir trumpam pamiršti rūpesčius. Vis tiek jokia išganinga mintis dabar nešaus į galvą. Jūsų protas, kūnas ir siela šaukiasi atokvėpio. Raskite galimybę pakeisti aplinką, atsipalaiduoti, skirti laiko sau ir mylimiems žmonėms. Pailsėję į daugelį dalykų bei asmenų reaguosite ramiau. Tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma, bus įgyvendinama, kas atrodė nepakenčiama – virs palyginti lengvai ištveriama.

VI Sprendimas

Jeigu nesąmoningai stumiate nuo savęs būtinybę galutinai apsispręsti dėl vienų ar kitų dalykų, dabar būsite priversti stoti akistaton su gyvenimu. Teks aiškiai apsispręsti. Žinoma, galite tai padaryti ir vieni. Tačiau, jeigu pasitarsite su ištikimais draugais, tikrai neprašausite. Be to, atminkite, kad jausmų pasaulyje matematika negalioja. Teisingai išrišti širdies mįsles labiau padeda intuicija. Logika ir sveiku protu vadovautis privalu sprendžiant ne ką mažiau svarbius piniginius klausimus. Jeigu būsite pakankamai kantrūs, viskas susiklostys palankiai.

VII Permaina

Artinasi svarbios permainos, los galbūt padarys galą visiems jūsų rūpesčiams ir vargams. Atminkite, kad bijoti permainų neverta. Net jeigu iš pradžių atrodys, kad naujosios aplinkybės jums nėra palankios, pasikliaukite likimu ir leiskitės nešami įvykių bangos. Jei likimas nepateiks didelių pokyčių, įdėmiau apsižvalgykite, galbūt kokios nors subtilios permainos tiesiog nepastebėjote. Beje, permainas galite priartinti patys -pradėdami remontą, pertvarkydami kambarį ar bent… spintą.

VIII Pasirinkimas

Dar niekada nebuvo taip svarbu pasirinkti, kieno pusę palaikote, kuriuo keliu eisite, aiškiai atskirti, kas gera, o kas bloga. Šiuo metu būsite priversti atskirti baltą nuo juodo. Antraip, užuot sparčiai artėję išsvajoto tikslo link, atsidursite aklagatvyje. Tik nepaskęskite smulkmenose. Viskas paprasčiau, nei manote. Jeigu neįstengiate rasti tvirtų logiškų argumentų, pasikliaukite tuo, ką jums sako nuojauta, pasąmonė.

IX Ištvermė

Jums iškilo pakankamai sudėtinga problema. Turite rasti, kaip išsikapstyti iš keblios padėties, neįsipainiodami į dar didesnius nemalonumus. Būkite atsargūs, nes kai kas trokšta daryti jums įtaką, siekdamas labai savanaudiškų tikslų. Taigi šįkart turėtumėte pasikliauti tik savimi. Magiškasis ratas pataria viena-neprarasti ištvermės. Tai užtikrins jums sėkmę, o gal net atvers visai naujus horizontus.

X Tiesa

Gyvenime būna akimirkų, kai geriausia stovėti kelio pakraštyje ir žinoti tik tiek, kiek tuo metu būtina. Tačiau dabar viskas kitaip. Tam, kad pagaliau išsivaduotumėte iš jus pančiojančių nesėkmių, privalote žinoti viską, net tai kas jums nemalonu ar nenaudinga. Taigi net jeigu nieko negalite pakeisti, pažvelkite į viską objektyviai. Nebijokite klausti patarimo tų žmonių, kuriais pasitikite

XI Jėga

Pats likimas jus globoja ir suteikia jėgų. Šios jėgos padės išlipti iš emocinės duobės ir atgauti dvasios bei kūno sveikatą. Jums pranašaujama sveikata, galia ir viltis. Tai tinkamas metas pastatyti į vietą negarbingus varžovus, laimėti bylą teisme, atgauti prarastą daiktą ar… žmogų. Svarbu patikėti savimi ir savo jėgomis. Nepasiduokite. Kovokite!

XII Nuojauta

Trumpam pamirškite sveiko proto balsą, bankus, valdininkus, pareigūnus – visą racionaliąją tvarką, kuri trikdo ir neleidžia aiškiai suvokti, kas jums iš tikrųjų svarbu. Teisingą atsakymą į jus kamuojantį klausimą dabar galite gauti tik įsiklausydami į savo pačių vidinį balsą. Tad pamirškite įprastas procedūras ir į susidariusią padėtį pažvelkite naujai. Jūsų gelmėje slypintis gerumas bus patikimas sąjungininkas.

XIII Delsimas

Derėtų kiek įtempti vadžias. Nepaisant to, kad jaučiate jėgų antplūdį, geidžiate išmėginti visus gyvenimo skonius, o ypač pasimėgauti sėkmės saldybe, dabar verčiau neskubėti. Tai, dėl ko dabar taip karščiuojatės, – tikrai subtilu. Veikdami pernelyg aktyviai, galite viską sugadinti. Dar kartą viską apmąstykite, numatykite atsarginius ėjimus. Beje, gal praverstų ir profesionalo pagalba?

XIV Kontrolė

Prieš pradėdami keisti kitus ir savaip tvarkyti reikalus, pirmiausia kritiškiau pažvelkite į save. Veikiate chaotiškai, susipainiojate paprastuose dalykuose, nepasitikite savo sprendimais. Šitaip jausdamiesi pasaulio tikrai neužkariausite. Todėl permainas pradėkite pertvarkydami emocijas ir mintis. Patikėkite savo galimybėmis ir lengvai perimsite gyvenimą į savo rankas.

XV Rūpestis

Nors iš pažiūros likimas jums nešykšti nemalonių staigmenų bei rūpesčių, iš tikrųjų jūsų gyvenimo tai nesudarko. Viską galima ištverti, įveikti arba… užsidėti rausvus akinius. Visus iššūkius priimkite ramiai, nepasiduodami perdėtam nerimui ar agresijai. Geranoriškumas, santūrumas ir tolerancija – būdo bruožai, kurie padės įveikti rimčiausius išbandymus.

XVI Pusiausvyra

Svaigūs skrydžiai aukštyn ir staigūs nuopuoliai-jau praeitis. Jūsų gyvenime-tiek šeimoje, tiek darbe -visko buvo daug. Materialinė padėtis irgi ne visada tvirta. Bet nuo šiol įsivyraus ramybė. Neleiskite, kad kas nors griautų tą ilgai kurtą harmoniją. Pasimokėte iš savų klaidų, tegul iš jų pasimoko ir kiti.

laiško rašymas mums