burtų ratas - parašykite mums žinutę

Kaip išmokti burti?

Daug žmonių domisi galimybe išmokti burti kortomis ar kitais būdais, tačiau kartais būna sudėtinga suprasti nuo ko pradėti tam, kad išmokti bent jau pačių pagrindų. Vienas iš šios svetainės tikslų – supažindinti su įvairiais būrimo budais tam, kad galėtumėte pradėti savo kelionę į būrimo pasaulį.

Aiškiaregystė – tai menas nuspėti ateitį arba atrasti paslėptas žinias, pasinaudojant visatos energija, dvasiomis, žmogaus pasąmonės galia ir kitomis priemonėmis. Egzistuoja daugybė skirtingų būrimo formų, tačiau visos jos susijusios su tam tikros priemonės naudojimu, kad atskleisti tai, ką norite sužinoti. Viena dažniausiai naudojamų priemonių yra taro kortos, įprastos (žaidimų) kortos, runos, kavos tirščiai ir kt.

Kaip veikia burtai?

Tai, kaip veikia būrimas, vis dar yra šiek tiek paslaptis. Kai kurie žmonės mano, kad aiškiaregiai turi prigimtinę dovaną ir jiems nereikia jokių priemonių, padedančių įžvelgti ateitį. Kiti mano, kad būtent įrankis leidžia aiškiaregiui sutelkti savo energiją ir užmegzti ryšį su dvasine sfera. Nesvarbu, ką manote apie tai, kaip veikia aiškiaregystė, negalima paneigti, kad tai gali būti nepaprastai naudingas įgūdis.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors gali norėti išmokti burti. Kai kuriems žmonėms tai tiesiog būdas smagiai praleisti laiką ir sudominti draugus vakarėliuose. Kitiems tai būdas užmegzti ryšį su dvasiniu pasauliu ir gauti patarimų iš anapus. O dar kitiems tai būdas užsidirbti pinigų siūlant klientams savo paslaugas. Nesvarbu, dėl kokios priežasties norite išmokti šio meno, niekas jums netrukdo savarankiškai to išmokti!

Šioje svetainėje aprašyti metodai – tai tik keletas dažniau naudojamų būrimo metodikų. Jei norite sužinoti daugiau, yra daugybė knygų bei kitų šaltinių, kurie padės jums šioje kelionėje (įskaitant ir mūsų svetainę!).

kaip išmokti burti kortomis