burtų ratas - parašykite mums žinutę

Burtai su grandinėle

Ant stalo pasidėkite kvadrato formos popieriaus lapą. Jį sudalinkite į 12 lygių dalių ir surašykite į langelius skaičius nuo 1 iki 12 atsitiktine tvarka, kaip parodyta pavyzdyje. Kiekvienam būrimui galite vis kitaip surašyti skaičius. Po to paimkite grandinėlę įranką ir sugalvokite klausimą ar iškelkite problemą.

Meskite grandinėlę ant popieriaus lapo nežiūrėdami į jį. Langeliai popieriaus lape turi būti tokio dydžio, kad grandinėlė nukristų į vieną langelį, o neužimtų kelių. Kiekvienas langelio numeris turi savo reikšmę. Belieka ją perskaityti. Tai ir bus atsakymas į jūsų užduotą klausimą. Vieną dieną negalima burtis daugiau nei tris kartus. Pirmas atsakymas į tą patį klausimą bus pagrindinis, o du kiti papildantys pirmąjį.

Galite išsiburti ir šioje svetainėje, paspaudę mygtuką “Mesti grandinėlę”. Aišku, pirmiausiai sugalvokite klausimą. Šiuo atveju skaičių vieta langeliuose nesikeis.

 

Langelių reikšmės

1 – jūsų laukia sunkus periodas, tačiau jis truks neilgai. Šiuo metu jūs turite būti kantrūs, ištvermingi. Tuomet pavyks jums išvengti didelių nusivylimų ir nesėkmių. Pasitikėkite savo intuicija. Ji pasakys teisingą sprendimą daugeliu atveju.

2 – artimiausiu metu rekomenduojama ekonomiškai leisti pinigus ir daug dirbti. Labai greitai jūs galite pakliūti į nemalonią padėtį ir prarasti materialinį palaikymą, pasiektus rezultatus ar draugus. Todėl parodykite savo ištvermę ir sugebėjimą mąstyti kritiniais momentais.

3 – šiuo metu nelaukite gailestingumo iš likimo. Jums teks spręsti daug painių klausimų ir atkakliai ginti savo teises. Visomis jėgomis stenkitės nugalėti nesėkmes, nes kitaip paskęsite neišspręstose problemose. Jokiu būdu nepriimkite greitų ir neapgalvotų sprendimų, nes jie gali tapti kliūtimi, siekiant užsibrėžto tikslo.

4 – jūsų gyvenime sėkmę keis nesėkmė, todėl išmokite greitai orientuotis į besikeičiančias situacijas, nes tai padės jums laiku rasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos ir įgyvendinti savo planus. Išlaikykite dvasinę pusiausvyrą, nes jos dėka gyvenime atsiras laimė ir meilė bei ramybė.

5 – likimas leis jums išspręsti visas problemas, įgyvendinti tai, ką sumanėte ir kurti naujus planus. Jums reiktų protingai paskirstyti savo jėgas, vengti asmeninių emocijų proveržio. Taip pat tvirtai siekite užsibrėžto tikslo. Daugiau dėmesio kreipkite į savo sapnus ir intuiciją, nes tai gali pasakyti išeitį, iš bet kurios susidariusios situacijos ir apsaugoti jus nuo papildomų išlaidų. Atsakingai pasirinkite artimus draugus, nes kai kurie draugai iš pavydo gali jums už nugaros regzti įvairiausias intrigas.

6 – šis periodas jums gyvenime yra labai palankus. Viskas, ko jūs imsitės daryti, seksis. Taip pat jūsų laukia romantiški nuotykiai arba didelė meilė.

7 – aplinkybės susiklostys taip, kad jūs turėsite griebtis išradingumo. Pasistenkite apskaičiuoti savo jėgas ir galimybes, kad vėliau nepakliūtumėte į nemalonią situaciją. Šiuo metu fizinis darbas gali keisti kūrybinį. Jums šiuo metu bus reikalinga greita reakcija. Nebūkite agresyvūs, nes kitu atveju sugriausite viską, ką spėjote sukurti.

8 – artimiausiu metu jums teks daug dirbti, norint aprūpinti save materialiai. Jeigu išsimušite iš dabartinio darbo tempo, tai galite patirti praradimų. Tačiau dirbant nereikėtų pamiršti ir sveikatos.

9 – likimas privers jus dirbti labai sunkų ir rizikingą darbą visai nepalankiomis sąlygomis. Neburnokite likimo, geriau pasitelkite draugų ir kolegų pagalbą. Įsiklausykite į savo intuiciją. Būtent ji suras geriausią išeitį iš susidariusios situacijos.

10 – artimiausiu metu jūs kursite jaukumą ir komfortą apie save. Jūsų nuopelnai bus įvertinti. Taip pat viskas susiklostys taip, kad jūs jausite dvasinę pusiausvyrą. To pasėkoje, galėsite surasti kelią į laimę ir materialinę gerovę. Tikslo siekime kliūtis gali sukelti svetimų žmonių kyšimasis į jūsų reikalus, o taip pat stresai ir nusivylimai.

11 – jūsų gyvenime gali atsirasti rizikingi darbai ar avantiūros, su kuriomis nereikėtų sutikti. Jokiu būdų nenusileiskite savo principams, nes kitu atveju pakliūsite į nemalonią situaciją. Apgalvokite visus sprendimus ir nerizikuokite tol, kol neįsitikinsite savo pergale. Meilėje klausykite savo intuicijos ir neleiskite blogiems žmonėms paveikti jūsų minčių ir jausmų.

12 – dabar nereikėtų atsisakyti pagalbos, nes taip jūs sugebėsite išvengti daugelio problemų ir nemalonumų. Nesistenkite pasiekti sėkmės vienas. Tam pasitelkite artimų žmonių ar vienminčių palaikymą.

laiško rašymas mums