burtų ratas - parašykite mums žinutę

Lentelė ir kauliukas

Šis būrimas yra atėjęs iš Vokietijos. Paprasčiausiai reikia turėti tokį popieriaus lapą su langeliais ir skaičiais, kaip parodyta pavyzdyje. Tuomet sugalvokite klausimą ir meskite kauliuką ant popieriaus lapo. Į kurį langelį jis nukris, toks ir bus atsakymas. Jei kauliukas nukrito ant langelių linijos, tuomet reikia skaityti to langelio reikšmę, ant kurio yra daugiau kauliuko dalies. Patartina burtis vieną kartą per dieną.
 

Visos langelių reikšmės

1. Artimiausiu metu jums reikia saugotis, kad nedingtų vertingi daiktai. Taip pat daugiau klausykite savo intuicijos. Didelė tikimybė, kad ji patars, kaip galima būtų padidinti jūsų turimas pajamas.

2. Yra galimybė susipažinti su įtakingu ir įdomių žmogumi, priešingos lyties ir vidutinio amžiaus. Su juo jūs rasite bendrą kalbą, gausite atsakymus į seniai dominančius klausimus.

3. Dėl aistros bei romantiško potraukio jūs nepastebėsite, kaip galite patirti rimtų nesėkmių, o tai jus gali atvesti prie nusivylimo ir susipainiojimo. Pralaukite šį laiką ir sėkmė vėl pasirodys jūsų horizonte.

4. Būkite budrūs, nes žmogus, iš jūsų aplinkos, bandys jums pakenkti. Tam jis pasitelks apkalbas ir melagingą informaciją. Nepasiduokite provokacijoms.

5. Artimiausiu metu jūsų padėtis pasikeis į gerą pusę. Galbūt jus pakels pareigose ar išsipildys sena svajonė. Kad ir labai geria sektųsi, nepamirškite išlikti budrūs, nes aplink jus yra daug pavyduolių, kurie pasistengs jums pakenkti.

6. Šiuo metu jūs galite išsiskirti su senu draugu ar mylimu žmogumi, tačiau liūdesys greitai išsisklaidys. Jūs sutiksite naują pažįstamą, kuris suteiks vėl jūsų gyvenimui džiaugsmo.

7. Jūsų drąsūs ir rizikingi planai gali neišsipildyti, nes per daug tikite savimi. Pasistenkite siekti užsibrėžto tikslo iš lėto, darykite kuo mažiau klaidų. Tik taip jūs galėsite pasiekti norimą rezultatą.

8. Sugalvotas noras išsipildys, tam labai padės senas pažįstamas, su kuriuo jūs turite susitikti savo namuose.

9. Jūs turėsite nuostabią galimybę gauti didelę pinigų sumą. Nepraleiskite šios galimybės. Gavę pinigus pagalvokite, kaip protingai juos panaudoti. Venkite bendrauti su mažai pažįstamais žmonėmis.

10. asmeniniame gyvenime jūsų laukia rimtos permainos. Jūs su džiaugsmu sutiksite šias permainas. Tačiau nepulkite į paniką, kai iš artimo pažįstamo sužinosite nemalonių faktų apie mylimą žmogų.

11. Šiuo metu jūs turite būti pasirengę ilgai ir daug jėgų pareikalaujančiai kovai su savo priešininkais ir konkurentais, kurie pabandys stoti jums skersai kelio bei pabloginti jūsų materialinę ir moralinę būseną. Nepamirškite padėti artimiems žmonėms, nes jiems jos riekės labiau nei bet kada.

12. Jūs galite susitikti su senu draugu, su kurio išsiskyrėte, padarę neapgalvotą žingsnį.

13. Būkite pasiruošę dideliems nemalonumams, kurie palies jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Apsišarvuokite kantrybe, išdidžiai iškentėkite visas nesėkmes ir tikrai jums vėl nusišypsos sėkmė.

14. Šiuo metu jums reikės artimųjų žmonių ar draugų patarimo. Kreipkitės į tą žmogų, kuriuo labai pasitikite. Tačiau būkite atsargūs, nes jūsų aplinkoje yra žmogus, kuris yra užsidėjęs draugiškumo kaukę, tačiau nori jums tik pakenkti.

15. Jūs galite sužinoti, kad artimiausiame draugų rate yra prieš jus rezgamos intrigos. Savo intuicijos ir blaivaus proto dėka jūs galite pakeisti situaciją savo naudai ir išeiti iš susidariusios padėtis nugalėtoju.

16. Jums teks susiveržti diržą, nes gali būti daug ir didelių nuostolių. Ištaisyti blogą finansinę padėtį gali padėti mažai pažįstamas, bet įtakingas žmogus.

17. Jūs pastebėsite, kad jūsų aplinkoje atsirado žmogus, kuris nori su jumis draugauti. Tačiau nesusižavėkite juo per daug, nes jis nori jus paprasčiausiai išnaudoti saviems tikslams.

18. Jei jūs jau seniai galvojate apie finansinę sėkmę, tai artimiausiu metu ši jūsų svajonė išsipildys. Netingėkite ir sėkmė bus jūsų pusėje.

19. Artimiausiu metu jūs daug galvosite apie kerštą savo skriaudikams ir pavyduoliams. Geriau nekurkite klastingų planų, nes jie gali atsisukti prieš jus. Geriau pamirškite visas skriaudas ir gyvenkite savo gyvenimą.

20. Jūsų seni nerealizuoti planai gali būti įgyvendinti draugo dėka, kuris patars kaip išspręsti esamas problemas ir eiti į priekį.

21. Jūsų laukia bausmė už tai, ką padarėte, tačiau nenusiminkite, geriau išdidžiai priimkite gyvenimo smūgius.

22. Jūs galite sulaukti kelionės, kurios metu jūs galite turėti galimybę gauti materialinės naudos. Per daug nesidžiaukite pinigais, jie neatneš jums didelio džiaugsmo ir laimės.

23. Siekiant savo norų, jūs galite susitikti su gražiu bei žaviu žmogumi, kuris jums maišys. Nepasitikėkite juo, nes jis gali iš jūsų išvilioti daug pinigų.

24. Artimiausiu metu jūs sutiksite žmogų, kuriam jausite nuoširdžius ir šiltus jausmus. Tačiau nelaukite to paties iš jo pusės. Ši meilė jums atneš tik kančią ir nusivylimą. Tačiau nenusiminkite, o siekite užsibrėžto tikslo. To pasėkoje, pasieksite gerų rezultatų.

25. Į jus kreipsis pagalbos nemalonus jums žmogus. Geriau jam padėkite. Tačiau padėdami paklausykite savo intuicijos, ji pasakys teisingą sprendimą.

26. Dėl menkniekių jūs galite ilgam sugadinti santykius su artimaisiais ar mylimu žmogumi. Pasistenkite savo emocijas užgniaužti, vadovaukitės tik blaiviu protu, nes vėliau labai gailėsite.

27. Jūsų gyvenimas pasikeis į gerą pusę gero bičiulio dėka. Tačiau nereikėtų patikėti savo minčių ir jausmų artimam žmogui, nes tai gali sujaukti jūsų planus.

28. Slaptas noras išsipildys, tačiau tik po didelės nesėkmių serijos, kurią jūs turėsite iškentėti.

29. Pavyduoliai regs intrigas, kurios gali rimtai pakenkti jūsų planų įgyvendinimui. Nenusiminkite, nes kitu atveju galite rimtai susirgti.

30. Jūs jausitės kaip ne savame kailyje, kuomet jūsų priešininkai veidmainiškai jums pataikaus. Venkite intrigų ir apkalbų.

31. Ateityje jūsų laukia ilga, laiminga ir aistringa meilė. Tačiau nepamirškite pasirūpinti ir savo sveikata.

32. Jūsų slapta svajonė gali išsipildyti. Tam gali padėti jūsų pažįstama. Tačiau neriekėtų per daug jos girti, nes už paslaugas ji pareikalaus atlygio. Būkite dėmesingi bendraudami su ja, nes ji gali pareikalauji per daug.

33. Situacija gali pasisukti į aklavietę ir jūs jausitės išsiblaškę. Nebandykite pakeisti situacijos į gerą pusę, nes jum tai paprasčiausiai nepavyks, kreipkitės pagalbos į artimą žmogų, kuriuo jūs pasitikite.

34. Jūsų laukia dideli nemalonumai darbe, kurie gali būti kilti dėl kolegų apkalbų. Apsišarvuokite kantrybe. Vadovaukitės blaiviu protu. Po kurio laiko, pabaigę kai kuriuos darbus, galėsite pagerinti savo rezultatus.

35. Kelionė atneš jums sėkmę ir materialinę naudą. Taip pat jos metu gali užsimegzti naujos pažintys su žmogumi, kuris gali tapti jūsų artimu draugu ir padėjėju. Galite drąsiai jam patikėti savo paslaptis ir abejones.

36. Artimiausioje ateityje būkite pasiruošę naujiems romantiškiems nuotykiams, kurie atneš tiek negandas, tiek laimę. Pasistenkite nukreipti beprasidedančius santykius teisinga linkme, tuomet jūsų lauks sėkmė. Imkitės veiksmų, tik geri viską apgalvoję, nes klaidos gali brangiai kainuoti.

37. Jūs galite nusivilti mylimu žmogumi ar net išsiskirti. Kurį laiką jūs liūdėsite. O po to pamiršite šį liūdesį, sutikę naują pažintį. Naujam draugui nereikėtų atverti visų savo jausmų, nes tuomet jūsų lauks dar didesnis praradimas.

38. Dėl nedėmesingumo smulkmenoms jūs galite patirti materialinių nuostolių. Jei jums nepavyks išvengti nemalonios situacijos, neatsisakykite pagalbos. Taip pat reikėtų atsiminti, kad ne visi jus supantys žmonės yra geri ir ne klastingi.

39. Jūsų slaptas noras gali išsipildyti tik tai suteikdamas daug kančių kitiems žmonėms. Atsiminkite, kad ant svetimos nelaimės savos laimės nesukursite. Atsisakykite savo planų realizacijos, nes kitu atveju jūs žiauriai sumokėsite už savo egoizmą.

40. Nesusigundykite uždirbti daug pinigų. Ateityje už tai jūs sumokėsite nesėkmėmis. Taip pat nereikėtų flirtuoti. Tai gali tapti išsikyrimo priežastimi su mylimu žmogumi. Pasistenkite nedaryti klaidų, nes kitu atveju, jus persekios nemalonumai.

41. Artimiausiu metu jūs daug savo jėgų turėsite išnaudoti, padėdami artimam žmogui. Būkite atsargūs, nes jis bandys jus išnaudoti savo tikslams, pasitelkdamas bet kokius metodus. Išvengti nemalonumų jums padės žmogus, kuriuo jūs anksčiau nepasitikėdavote.

42. Dėl savo nedėmesingumo ir patiklumo jūs galite būti įtraukti į intrigas. Tokia padėtis jums ne į naudą, nes jūs galite turėti tiek moralinių, tiek materialinių nuoskaudų.

43. Jūs turėsite galimybių užsiimti nauja veikla. Nepraleiskite tokios galimybės, nes nauja veikla jums atneš sėkmę. Paklausykite savo intuicijos, ji patars, ką ir kada reikia daryti.

44. Artimiausiu metu aplinkybės susiklostys jūsų naudai. Tuo kuo jūs seniai užsiimate, atneš sėkmę ir atvers naujus kelius bei galimybes. Viską, ką jūs sugalvosite šiuo metu padaryti, atneš apčiuopiamą materialinę naudą.

45. Jūs pamatysite tikrąjį mylimo žmogaus veidą. Pasistenkite nutraukti santykius su juo kaip galima greičiau, nes kitu atveju jūsų laukia dideli nemalonumai. Nepasiduokite jo žavesiui, nes jūsų mylimo žmogaus jausmai yra melagingi ir nenuoširdūs.

laiško rašymas mums