burtų ratas - parašykite mums žinutę

Būrimas Spalvų Poromis

Paimkite medžiaginį maišelį ir į jį įdėkite aštuonias nedideles spalvotas skiautes: mėlyną, žydrą, žalią, oranžinę, raudoną, geltoną, rožinę ir salotinę. Užduokite klausimą ir ištraukite iš maišelio dvi skiautes. Jų derinys ir duos atsakymą.

Skiautės neprivalo būti medžiaginės, gali naudoti ir spalvotą poperių ar pieštuku nuspalvintą sasiuvinio lapelį.

Spalvų kombinacijų aiškinimas

Pastaba: Nurodyti ne visi spalvų deriniai, tačiau kiti ne tokie svarbūs.

Mėlyna ir žydra

Nuolat skraidote padebesiais, kepurnėjatės savo susikurtais stikliniais laiptais. Ir labai stebitės, kai jūsų nuostabūs planai, susidūrę su tikrove, subliūkšta kaip muilo burbulai. Deja, nesėkmės jūsų nieko neišmoko. Jūs ir vėl puolate statyti naujas oro pilis. Taip atsitinka todėl, kad jūs iš tikrųjų nepasitikite savo jėgomis ir nesigriebiate kokio nors tikro dalyko, nes bijote pralaimėti. Šiuo metu reikia imtis konkretaus darbo.

Mėlyna ir geltona

Lengvai randate kalbą su tokiais įvairiais žmonėmis, kurie tarpusavyje niekada nebendrauja. Mėgstate skirtingus daiktus ir jaučiatės dėl to ramus. Jūsų tokia prigimtis, tačiau galų gale tai sukels rimtų nemalonumų ir teks rinktis. Tik nebūkite panašūs į tą asilą iš pasakėčios, kuris negalėjo pasirinkti vienos iš dviejų šieno kupetų ir galiausiai mirė iš bado. Paaiškinkite aplinkiniams, kad jums reikia laiko apsispręsti Greitai įtampa nuslūgs ir jūs suprasite, kas svarbiausia, o be ko galite apsieiti.

Mėlyna ir žalia

Jums ant kaktos parašyta: „Esu sudėtingas ir gilus.” Visos jūsų mintys sukasi apie tai, kas yra išaukštinta. Ieškote gyvenimo prasmės. Tačiau spręsdami pasaulio sanklodos reikalus, jūs paprasčiausiai neapsižvalgote aplink. Atverkite langą, įleiskite gaivaus oro. Pažvelkite, koks gražus gyvenimas. Tas grožis skirtas ir jums. Kvėpuokite pilna krūtine, jauskite pasaulį visomis savo kūno ląstelėmis, antraip liausitės dominę ne tik save, bet ir aplinkinius.

Mėlyna ir raudona

Visiems esate neįmenama paslaptis. Vienišumas jūsų nebaido, galite ištisas savaites užsiimti tik savo reikalais. Po to staiga puolate į gyvenimo sūkurį, susipažįstate su naujais žmonėmis, išgyvenate nepaprastas istorijas. Ir vėl stop! Vėl grįžtate į atsiskyrėlio gyvenimą, nieko nenorite matyti. Jūsų artimieji susirūpina, kas atsitiko, kas nuskriaudė? Jiems į galvą neateina, kad jums tai – paprasčiausias poilsis, galimybė susigrąžinti jėgas. Stenkitės paaiškinti, kad iš tikrųjų visus mylite ir paprasčiausiai trumpai atostogaujate.

Mėlyna ir oranžinė

Jūs subtilus, emocionalus ir jautrus žmogus, kitų adresu nedrįstantis sakyti kritinių pastabų. Stengiatės visiems įtikti, nepakenčiate šiurkštumo, aplinkiniai laiko mėme, ir dažnai nekreipia į jus dėmesio. Stengiatės niekada neatsidurti priekyje, nes tai jums atrodo netaktiška. Tačiau neįmanoma nugyventi visą gyvenimą nieko nenuskriaudus. Atėjo laikas atkreipti į save dėmesį, net jeigu tai kam nors nepatinka.

Mėlyna ir salotinė

Esate sveikai mąstantis žmogus ir manote, kad gerai pagalvojus galima išspręsti bet kokią problemą. O jei dar pasikliausite nuojauta, tai tikrai niekur nesutiksite kliūčių. Tačiau skraidydami padebesiais, jūs visiškai pamiršote save. Beprasmiška slopinti sveikus instinktus, tai net kenkia sveikatai. Tačiau jūs patiriate daugybę naujų pojūčių ir turite progų apmąstymams.

Mėlyna ir raudona

Trokštate šventės, bet laikas suprasti, kad ji baigėsi. Meilė, džiaugsmas ir laimė neamžini, jie praeina greitai tarytum vasaros naktis. Jūs stengiatės gyventi prisiminimais ir nepastebite, kas vyksta aplinkui. Bijote naujų susitikimų Vis skaitote senus laiškus, sklaidote nuotraukas, kuriose užfiksuoti praeities gyvenimo vaizdai. Taip gyvendami galite praleisti ką nors svarbaus ir tikro. Įsiklausykite, gal kas nors naujo, nepatirto, bet nuostabaus jau beldžiasi į jūsų duris?

Mėlyna ir rožinė

Jūsų laikas – riterių ir piratų epocha. Jeigu gyventumėte anuomet, numalšintumėte savo nuotykių troškulį. Tačiau ir dabar jūs nesutrinkate, patys lendate į rizikingas ir dviprasmiškas situacijas. Galva svaigsta, kraujas stingsta… Ar ne per daug susižavėjote? Apsižvalgykite aplinkui. Jums gresia realus ir rimtas pavojus. Pasistenkite blaiviai įvertinti padėtį, imkitės priemonių.

Žydra ir žalia

Jūs tarsi užsidėjęs tvirtus šarvus: esate visiškai uždaras, niekuo nepasitikite, iš visur tik ir laukiate kiaulystės. Aplinkiniai vadina jus šaltu ir pasipūtusiu, niekas nė neįtaria, kad viduje esate subtilus ir pažeidžiamas žmogus. Kaip tik šiuo metu jūsų gyvenime artėja lūžis, nuo kurio priklausys ateitis. Nepaleiskite laimės paukštės: atėjo laikas parodyti, kas iš tiesų esate. Nebijokite pakeisti savo gyvenimo.

Žydra ir oranžinė

Visas jūsų gyvenimas – kelionė nežinomybės link. Kitus jaudinantys žemiški rūpesčiai – šeima, darbas, santykiai su artimaisiais – tikra nuobodybė. Jūsų galvoje verda netikėčiausios idėjos. Jas iš visų jėgų stengiatės įgyvendinti ir visada labai nustembate, kodėl jums vis nepavyksta. Pats laikas susimąstyti, ar verta vežimui uždėti penktą ratą, kai jis kuo puikiausiai rieda keturiais. Važiuoti keliu, kurį jau išvažinėjo, kur kas lengviau negu brautis per neperžengiamą mišką.

Žydra ir geltona

Jūsų devizas: Jokių taisyklių ir apribojimų. Svarbiausia gyvenime jums – laisvė. Jeigu kas nors į ją kėsinasi, jūs tiesiog verdate iš pykčio. Baisus dalykas – kitų patarimai ir protingi pamokymai Tačiau dabar prasideda visiškai naujas etapas. Aplinkybės klostosi taip, kad jums teks imtis kai kurių įsipareigojimų. Verta pagalvoti: gal atsakomybė – ne toks jau sunkus kryžius. Gal žengęs nebūdingą sau nebūdingą žingsnį, staiga suprasite, kad kaip tik to ir laukėte. Gera tam, kas moka save suvaldyti.

Žalia ir geltona

Apie meilę ir jausmus paprastai kalbate su panieka. Atseit, tušti sentimentai. Žinoma, muilo operose viskas pernelyg nerealu Tačiau kartais jūsų siela ilgisi romantiškų praeities prisiminimų, suspaudžia širdį vien nuo minties, jog kažkas svarbaus jau išėjo iš jūsų gyvenimo. Susimąstykite, gal dar ne viskas prarasta, gal net tokio paniurėlio kaip jūs laukia šis tas labai svarbaus.

Žalia ir oranžinė

Jūs neapkenčiate konfliktų ir esate pasirengęs bet kokiam kompromisui, kad tik būtų ramu ir saugu. Deja, tai ne visada įmanoma. Ko gero, jūs tuo jau spėjote ne kartą įsitikinti. Kuo greičiau suvokite, kad gėris dažnai turi būti ginkluotas, o savąją tiesą kartais reikia ginti net jėga. Pasistenkite nebėgti nuo sudėtingų situacijų ir pasijusite visai kitu žmogumi.

Žalia ir rožinė

Manote, kad niekas kitas nespindi tokiu žavesiu kaip jūs. Gal ir taip, tačiau tiems, kurie bendrauja su jumis, ima atrodyti, kad jūs specialiai stengiatės sužibėti ir nustelbti kitus. Jeigu norite, kad žmonės nuo jūsų nenusisuktų, skubiai keiskite savo elgesį. Būkite paprastesni ir natūralesni. Aplinkiniai greitai pastebės, kad jūs pasikeitėte ir mielai su jumis bendraus.

Žalia ir salotinė

Jūsų gyvenimas teka ramiai. Viskas apgalvota ir pamatuota. Aplinkiniai jus laiko pakankamai nuobodžiu. Ak, jeigu jie žinotų, kas iš tiesų dedasi jūsų galvoje! Jūs taip norite mesti savo tvarkingą buitį ir bėgti ten, kur vėjas neša. Tokiomis minutėmis jūs ir pats savęs neatpažįstate. Tačiau geras krestelėjimas tikrai nepakenks. Svarbu tik per daug nešokinėti, kad visada rastumėte kelią atgal į tą aplinką, prie kurios esate pripratę.

Salotinė ir geltona

Jums atrodo, kad galite kalnus nuversti, o iš tiesų viskas kur kas sudėtingiau ir jūs nuolat patiriate fiasko. Nemėginkite užkariauti viso pasaulio, nieko iš to nebus. Verčiau gerai apgalvokite savo veiksmus. Laimėsite, kai viską darysite neskubėdami ir nustosite girtis.

Salotinė ir raudona

Ak, tas jūsų judrumas. Visur spėjate, viską išgirstate, stengiatės visus kontroliuoti. Gabumų vadovauti turite, tačiau jeigu tik kas nors įvyksta ne taip, kaip jums norisi, tuoj apima depresija. Saugokite nervus! Rimti dalykai vyksta pamažu. Visa, kas nauja, pamažu bręsta seno viduje. Būkite kantrūs, sulaukite savo laiko.

Salotinė ir oranžinė

Norite apkabinti visą pasaulį. Esate nuoširdūs ir geranoriški. Tačiau jūsų bėda, jog esate linkę tik veikti, o ne mąstyti. Kartais reikia pabūti ir teorijos žinovu. Ne kiekvienas išmintingas žmogus – nuobodybė. Pasistenkite įsigilinti į daiktų esmę – nepasigailėsite.

Geltona ir oranžinė

Jūsų geranoriškumas ir paprastumas tarsi magnetas traukia žmones. Jumyse tiek šilumos, jog žmonės pasirengę visur eiti paskui. Pamąstykite, kur ketinate juos vesti. Galbūt reikia iš anksto apgalvoti maršrutą? Vis dėlto verta apsidrausti, kitaip nukeliausite į neišbrendamą pelkę.

Geltona ir raudona

Jums Dievas davė daug: grožį, protą, sėkmę, gebėjimą pralenkti kitus. Pripratote matyti, kaip jus stebi susižavėję žvilgsniai. Tačiau gyvenimas dovanoja ne tik džiaugsmą. Kartais ateina nesėkmių metas. Tada likimo numylėtiniai puola į neviltį. Kaip jie, tokie gražūs ir išmintingi gali patirti fiasko? Nesisielokite, jus ir toliau visi myli ir vertina, tačiau likimas nusprendė jus išbandyti. Jeigu tie, kurie jumis žavėjosi, yra tikrai nuoširdūs, palaikys jus ir padės sunkią minutę.

Oranžinė ir raudona

Jeigu Motina Terezė būtų gyva, jumis didžiuotųsi. Spinduliuojate laime, ramybe ir esate pasiruošę nusivilkti paskutinius marškinius, kad tik galėtumėte kitiems padėti. Daugelis jums už tai dėkingi, bet gali atsirasti ir tokių, kurie pasinaudos jūsų dosnumu. Stabtelkite, pamąstykite, ar visada verta taip beatodairiškai atiduoti save kitiems.

laiško rašymas mums