burtų ratas - parašykite mums žinutę

Būrimas spalvų kortelėmis

Jeigu knieti sužinoti, kas jūsų laukia ateityje, jums visiškai nebūtina skubėti pas būrėją. Šis. magiškas žaidimas spalvų kortomis šiek tiek praskleis nežinomybės uždangą ir padės apsispręsti, kaip elgtis vienomis ar kitomis aplinkybėmis.

Šiomis kortomis galite išsiburti dviem būdais. Pirmasis išskleis prieš Jūsų akis visą ateities panoramą. Antrasis atskleis dėmesį ir duos patarimą jums labiausiai Klausimu, tarkim, kaip klostysis meilės ryšys arba kaip įveikti sudėtingą darbo užduotį.

Būrimas paprastas. Tereikia ant išskleisto “žemėlapio” išdėlioti mažutes spalvotas kortas (jas teks ištraukti). “Žemėlapį” sudaro aštuoni laukai: Pinigų, Sveikatos, Meilės, Darbo, Draugystės, Šeimos, Kelionių, Temperamento.

būrimas naudojant spalvų korteles

Pradedant burti būtina apsispręsti, kokį laikotarpį pranašystė apims – dieną, savaitę ar mėnesį. Tada išmaišykite kortas ir po vieną užverstas dėkite ant kiekvieno “žemėlapio” lauko. Jeigu jums rūpi vienintelis dalykas, tarkim, meilės reikalai, ištraukite norimą kortą ir dėkite ant meilės lauko. Galiausiai atverskite kortas, pamatykite jų spalvas ir perskaitykite prognozę. Tarkim, jeigu meilės lauke atsidūrė žalia korta, pasitikrinkite, ką žalia spalva pranašauja šiai gyvenimo sričiai.

Būrimo kortelės

Skirtingų spalvų kortos turi vis kitokią žinią apie tai, kas bus. Išskirtinės – juoda ir balta kortos. Šias spalvas reikėtų suprasti kaip bendrą rūpimo dalyko foną, atmosferą, kuri gaubs jums svarbius gyvenimo įvykius. Todėl šių spalvų aprašymas nesuskirstytas į atskirus skyrius, o pateiktos nuorodos tėra bendro pobūdžio.

spalvų kortos

Būrimo reikšmių aiškinimas

Balta

Baltame lape galima parašyti viską, ką tik užsigeisite. Taigi likimo vairas-jūsų rankose. Fortūna jums palanki. Tačiau tik nuo jūsų priklausys, kaip toliau klostysis gyvenimas.

Nekaltinkite jus supančių žmonių bei aplinkybių ir nekalkite sau į galvą, kad jums fataliai nesiseka. Tiesiog kur nors suklydote arba praradote, iššvaistėte įkvėpimą. Pažvelkite į viską kitaip, patikėkite – viskas įmanoma, viskas dar gali būti kitaip. Nuo šiol venkite žmonių, kurie tik ir žiūri, kaip pakirpti jums sparnus. Jums gali pasisekti. Galite pasiskolinti arba išlošti daug pinigų, netikėtai susirasti pasakišką darbą, susipažinti su įdomiais žmonėmis, kurie panorės būti jūsų draugai, išvykti įspūdžių kupiną kelionę… Namuose gyvenimas tekės tokia vaga, kokią pati nubrėšite, varginanti painiava bei nesusipratimai pranyks. Būkite pasirengusios įsileisti į savo širdį didžiulę meilę! Jūsų svajonės pildysis, tik nelaukite kažin kokių nerealių stebuklų. Ieškokite naujų galimybių, atsigręžkite į jus palaikančius žmones. Dabar traukiate palankias energijas bei šviesius įvykius, pasistenkite sukurti sau kuo daugiau gerų progų.

Juoda

Ši korta simbolizuoja vidinę sumaištį, pakrikimą, kliūtis, kažin kokią pabaigą. Juoduma – tai naktis. O nakties tamsoje viskas atrodo kur kas paslaptingiau. Galite tikėtis jūsų žingsnius apsunkinančios painiavos ir neaiškumo. Prieš jus netikėtai gali iškilti kliūčių siena, kurios neįmanoma nei apeiti, nei peršokti. Tai prastas metas, kai likimas žeria sunkumus vieną po kito. Šeimoje tikėtini konfliktai arba jums teks imtis pareigų, kurių visi kiti kratosi. Galbūt turėsite kuo nors pasirūpinti? Darbe gresia įsiliepsnoti tikras karas. Būkite atidi kiekvienai užuominai ar pasiūlymui, stebėkite, kas, su kuo ir prieš ką. Neprisiimkite pernelyg daug įsipareigojimų, nes skubėdama viską suspėti galite nedovanotinai suklysti. Pasaugokite savo turtą: rakinkite namų bei automobilio duris, venkite investuoti. Tai, kaip klostysis meilė ir draugystė, suteiks progą patirti sielvarto ir nusivylimo skonį. Tačiau padėtis nėra beviltiška. Todėl laikykitės, nesileiskite nugalima abejonių. Tiesiog išmušė valanda, kai gyvenime būtina kai ką iš esmės pakeisti. Ieškokite naujų galimybių ir išeitį būtinai rasite.

Violetinė

Šeima: Tikrai reikalingą pagalbą netikėtai pasiūlys giminaitis. Jo padedama gana lengvai sutvarkysite keblumus, susijusius su teisiniais reikalais. Nesunkiai Įveiksite ir rūpesčius, neišvengiamai kylančius perkant ką nors itin vertinga – namą, automobili ir pan.

Draugystė: Geranoriškai jūsų atžvilgiu nusiteikusių žmonių ratas išsiplės. Netruksite įsitikinti, kad gyvenime vertinate panašius dalykus, ir sunkią akimirką galite drąsiai remtis į jų petį. Naujuosius draugus sutiksite darbe arba kelionėje, taigi nesėdėkite užsidariusi namuose ir, žinoma, pasistenkite elgtis draugiškai.

Meilė: Jūsų meilę nejučia apraizgė Godulys. Nieko nuostabaus, kad nevalingai ėmėte žvalgytis į pro jus pražingsniuojančius vyriškius. Pasiilgote per kūną nubėgančio virpulio, todėl patyliukais svajojate apie naują meilės nuotykį. Būkite atsargi, nes partneris gali nutverti jus pačiu netinkamiausių metu. Vienišųjų laukia liepsningas, bet trumpalaikis flirtas.

Temperamentas: Nustokite skraidyti padebesiais ir nusileiskite ant žemės. Metas veikti! Laimė tiesiai jums prieš nosį, tačiau norėdama ją pasiekti turite šiek tiek pasistengti. Šypsokitės, pasitikėkite savimi ir viskas eisis sklandžiai. Susipažinsite su žmogumi, kuris padės sutvarkyti daugelį dalykų. Ko gero, jis bus įtakingas ir turtingas. Tik nebijokite paprašyti pagalbos.

Pinigai: Mintyse rezgate planą, kaip naudingiau investuoti, kad tie pinigėliai uždirbtų dar bent keletą smulkių. Tik žiūrite visai ne į tą pusę! Likimas rengia jums staigmeną – atsiras kur kas patikimesnis būdas praturtėti.

Darbas: Tikėtina, kad pavyks susirasti geresnį darbą, arba atidarysite savo firmą.

Kelionės: Turėsite galimybę pakeliauti: galbūt komandiruotėn teks išsiruošti darbo reikalais, o gal lagaminus krautis privers asmeniniai reikalai. Nenustebkite, gali tekti persikraustyti į kitą miestą ar net šalį. Taip nutiktų irgi greičiausiai dėl darbo.

Sveikata: Pats metas pasirūpinti savo fizine ir dvasine sveikata, nes dabartinė būklė toli gražu nedžiugina. Pradėkite mankštintis, bėgiokite. Tai padės sutramdyti stresą.

Žalia

Šeima: Atmosfera tiesiog puiki, rimsta visi konfliktai ir nesusipratimai. Pavyks išnarplioti įsisenėjusią painiavą, pajusite, kad artimiausi žmonės yra patikima jūsų atrama. Būsite išklausyta, suprasta. Kas nors išties pagalbos ranką.

Draugystė: Bendravimas su draugais pasikeis. Gali būti, kad su bičiule imsitės dėl ko nors varžytis – grožio, pažinčių, o gal patinkančio vyro dėmesio. Pralaimėjusioji žinoma nusigręš nuo nugalėtosios. O gal staiga suprasite, kad su geru draugu jus sieja kažkas daugiau nei draugiškumas?

Meilė: Jeigu turite partnerį, tai tarpusavio trauka gerokai sustiprės. Tik saugokitės, nesileiskite užvaldoma pavydo. Pasitikėjimo stoka žudo jausmus. Jeigu esate vieniša, galite sutikti žmogų, kuris deja nuvils. Prieš jus išdygs kaip aštuntasis pasaulio stebuklas, nors tėra paprastas mergišius, pravirkdęs jau ne vieną moterį.

Temperamentas: Ruoškitės, jūsų laukia daugybė susitikimų ir pažinčių. Pasikliaukite intuicija, pasitikėkite savo spontaniška prigimtimi. Pernelyg nedvejokite ir nesvarstykite ar pasielgsite tinkamai. Būdama savimi pelnysite aplinkinių simpatijas ir pasitikėjimą. Tam, kad jus mylėtų, tikrai neprivalote dėtis kitokia nei esate. Kaip tik dabar pavyks pasirodyti iš pačios geriausios pusės.

Pinigai: Pajamos pastebimai padidės. Galbūt sutarsite dėl didesnio atlyginimo. O gal tiesiog pasiseks išlošti loterijoje. Žodžiu, įkyrėjęs nerimas, kad tik nepritrukti pinigų, pasitrauks į praeitį.

Darbas: Viršininkas tinkamai įvertins jūsų sugebėjimus ir pastangas. Tačiau tik tada kai išdrįsite veikti ir pasakysite, ką iš tikrųjų galvojate. Pasigirkite tuo, ką darote, pasiūlykite naują projektą, parodykite, kad sugebate kur kas daugiau. Neleiskite, kas jūsų nuopelnus savintųsi kiti.

Kelionės: Jokiu būdu neatmeskite pakvietimų, išvykti į kelionę, nes kaip tik toli nuo manų turėsite galimybę sutikti savo svajonių žmogų. Jeigu vis dėlto tolimos kelionės jūsų nevilioja arba įsiruošti į jas neturite galimybių, tai įdėmiau dairykitės pakeliui iš namų į darbą ir atgal. Jeigu žvilgsnis užklius už egzotiškos išvaizdos užsieniečio, žinokite, jis siųstas kaip tik jums.

Sveikata: Savijauta tikrai nesiskųsite. Menki negalavimai pranyks savaime. Vis dėlto pasistenkite kuo daugiau laiko praleisit gryname ore.

Mėlyna

Šeima: Kažkuris iš šeimos narių daro jums didelę įtaką. Turėtumėte jausti, kad jums mėginama manipuliuoti, kartais net išnaudoti. Pagalvokite, dėl ko atsisakote jums mielų pomėgių ir neritės iš kailio, norėdama įtikti. Dėl partnerio? Dėl anytos…?

Draugystė: Kas nors jus smarkiai nuvils. Ta nemaloni patirtis greičiausiai paskatins nutraukti su tuo žmogumi siejantį ryšį. Nesijauskite kalta, kad viską darote taip, kaip turėtumėte daryti. Draugystė nėra tik gražios kalbos apie ją. Nelauktos paramos sulauksite iš senos, bet kiek primirštos bičiulės.

Meilė: Vienišos širdies laukia nepaprastas, bet sudėtingas ryšys. Mylimas žmogus tai pasirodys, tai pradings. Nedarykite skubotų sprendimų. Gal jis bijo savo jausmų. Gal privalo sutvarkyti kokius nors reikalus. Turėkite kantrybės. Kai susitvarkys su savo gyvenimo painiava, įrodys, kad jūs laukėte neveltui.

Temperamentas: Keiskite gyvenimo būdą. Nesistenkite ištirpti minioje ir sutikti su viskuo, kad tik išsaugotumėte savo ramybę. Aiškiai dėstykite savo nuomonę, net ir tada, kai nujaučiate, kad ji aplinkinius šokiruos. Jums norėtųsi pasidžiaugti draugijos pripažinimu ir pasilepinti jums žarstomais komplimentas. Deja tam progų nebus daug. Panašu, kad pramogas likimas paliko vėlesniam laikui.

Pinigai: Pinigų liūties nesulauksite, tačiau skųstis jų stoka taip pat neteks. Tikėtina, kad pavyks susirasti papildomą pajamų šaltinį.

Darbas: Būkite pasirengusi, jums teks susigrumti su sunkia užduotimi. Prireiks viso jūsų atsakingumo ir atkaklumo.

Kelionės: Gali tekti labai greitai susiruošti į netolimą, bet tikrai įdomią kelionę. Kas ten žino, gal laimėsite savaitgaliui poilsį kažkuriame Europos mieste, o gal kas nors padovanos lėktuvo bilietą.

Sveikata: Nepasitenkinimą kels lengvai priaugantys kilogramai arba suprastėjusios kraujotakos sukelti negalavimai. Pirmiausiai kritiškai peržvelkite savo valgiaraštį, ar tik neturėtų jame būti daugiau vaisių ir daržovių. Ir žinoma, judėkite, per daug tikrai nebus. Mankšta padės susigražinti gražias kūno linijas ir gerą nuotaiką.

Oranžinė

Šeima: Būsite per ne lyg užsiėmusios savais reikalais, kad galėtumėte nuoširdžiai dalyvauti šeimos gyvenime. Gali būti, kad atitolti nuo visų dvasinės krizės. Artimieji pirmiausiai tai pajus, kaip dėmesio stygių. Būkite nuoširdesnė, antraip, atmosfera namuose darysis vis slogesnė.

Draugystė: Mažiau kvaršinkite galvą apie tai, ką apie jus mano aplinkiniai. Turite draugų, kurie jus branginą tokią, kokia jūs esate. Puoselėkite šiuo ryšius, užuot ieškosi efemeriškos giminingos sielos. Artimiausiu metu greičiausiai jos taip ir nesutiksite. Užtat galite sutikti tikrą egoistą.

Meilė: Permainos nepalies tik tvirtų, laiko ir įvairių sunkumų patikrintų ryšių, susietų porų. Jeigu tai ir apie jus, turėsite galimybę pasidžiaugti sielai atgaiva teikiančiu tylėjimu dviese. Jeigu ieškote mylimo žmogaus, jį rasite, tik reikėtų truputį nuleisti reikalavimų kartelę. Galite sutikti įdomų žmogų, kuriam galvą apsukti tikrai sugebėsite. Tik nesikrimsite, kad naujojo bičiulio negalėsite pavadinti idealiu. Iš tikrųjų jis turi daugiau privalumų, nei parodo.

Temperamentas: Galite nesibaiminti, kad ištirpsite pilkoje minioje. Sėkmė, kuri netrukus jus aplankys, užaugins sparnus. Būkite atvira pasauliui. Negniaužkite savo humoro jausmo ir gebėjimo žaibiškai reaguoti į aplinkybes. Ieškokite sąjungininkų, nes vienas lauke ne karys. Kovojantiems už savo laimę ši taisyklė irgi tinka.

Pinigai: Praverstų suveržti diržą ir mokintis taupyti. Nešvaistykite pinigų prabangos prekėms. Kol kas apsiribokite tuo, kas tikrai būtina.

Darbas: Viskas po senovei. Viena vertus rutina apsaugo nuo per ne lyg didelės įtampos, tačiau ilgainiui tas pats per tą patį ims spausti lyg kokie tramdomieji marškiniai. Gal verta pačiai susigalvoti naujovių.

Kelionės: Jeigu teks išvykti, tai tik darbo reikalais. Taigi, pasiilsėti ir atsipalaiduoti jokių vilčių. Kai viskas taip klostosi, net apsižvalgyti po naują vietovę ir aplankyti žymesnes vietas vargu ar bus galimybių.

Sveikata: Energijos ir ištvermės jums tikrai galima pavydėti. Vis dėlto pervargimo reikėtų vengti. Pernelyg daug iš savęs reikalaute, o juk jūs ne robotas. Nevokite miego valandų ir netaupykite maisto sąskaita.

Geltona

Šeima: Teks tvarkyti vardinančius, bet neišvengiamus reikalus. Pavyzdžiui sutvarkyti turto paveldėjimo dokumentus ar ką nors panašaus. Susitarti su artimaisiais ne bus paprasta, nes kiekvienas turės savo tvirtą nuomonę.

Draugystė: Galite pasijusti vieniša. Atrodytų turite tiek daug pažįstamų ir bičiulių, tik tie saitai kažin ar yra patikimi. Nutiks kažkas tokio, kas padės jums atsijoti pelus nuo grudų, atskirti tikrus draugus nuo atsitiktinių pakeleivių. Nusivilsite, mat pasitikėjote ne tuo, kuo vertėjote. Ką gi, nusivylimas sunkus, tačiau irgi patirtis. Beje, nepamirškite, kad pagalbos sulauksite iš tų, iš kurių to mažiausiai tikėjotės.

Meilė: Jums svarbiausia sielų bendrumas. Labiau už seksą džiaugsitės iki paryčių užsitęsiančiais pokalbiais bei bendrais pomėgiais. Senas sąjungas gali ištikti emocinė krizė. Nereikėtų piršti savo partneriui teisybės per jėgą. Jeigu esate vieniša, ko gero susipažinsite su tauriu ir turtingu žmogumi. Deja, į gyvenimą žvelgiančiu visai kitaip, nei jūs.

Temperamentas: Iki kaklo panirsite į jums mielą veiklą. Tik nepersistenkite, nes kitaip žmonės pradės jūsų šalintis. Nes kas jums atrodys gyvybiškai svarbu, kitiems tai gali būti mirtinai nuobodu. Nejau nemokate kalbėti apie ką kitą?

Pinigai: Pinigai pamėgs jūsų namus. Tikėtinos svarios įplaukos į jūsų banko sąskaitą. Būtų protinga priversti pinigus dirbti jums, galbūt investuoti. Nesibaiminkite rizikos ir nesitraukite susidūrusios su pirmaisiais sunkumais.

Darbas: Teks plėšytis iš visų jėgų, nes jums patikėtas darbo krūvis bus tiesiog nepakeliamas. Vis dėlto verta pasikamuoti ir vis ką ištverti. Būsite tinkamai įvertinta ir jums bus atlyginta už tai.

Kelionės: Keliauti ne pats tinkamiausias metas. Taigi, nesikrimsite, jeigu paskutinę minutę teks atšaukti jau suplanuotą kelionę.

Sveikata: Viskas gerai. Be reikalo nerimaujate ir į menkiausią spuogelį žiūrite kaip į rimtos ligos pranašą. Vertėtų atprasti tiesti ranką į vaistų dėžutę, kai tam nėra būtinybės. Pirmiausiai išmėginkite švelnesnius gydymo būdus, pvz., žolelių arbatas.

Raudona

Šeima: Panašu, kad jauki namų oazė virsta mūšio lauku. Bręsta karšti ginčai, neišvengiamai peraugsiantys į konfliktą su tėvais ar vaikais. Jeigu esate tikra dėl savo sprendimo teisingumo, nepasiduokite ir tvirtai ginkite savo nuomonę. Nesileiskite šokdinama bet kieno kaprizų dūdelės.

Draugystė: Nebūkite tokia tikra, kad kiekvienas geras pažįstamas yra tikras jūsų draugas. Tiesą sakant, kai kas mėgina jus vedžioti už nosies ir išnaudoti. Atsargiau rinkitės, kam išsipasakoti savo rūpesčius, nes jūsų atvirumas gali atsigręžti prieš jus pačius.

Meilė: Jūsų kelyje likimas pamėtėjo didžiulę aistrą, tiesa, ją apraizgė pinklėmis. Taigi, yra pavojus, kad laikiną susižavėjimą palaikysite tikru jausmu, o pro tikrą meilę praeisite jos net nepastebėjusi. Saugokitės suvedžiotojo, kuris žadėdamas rojų jus įstums į klampią rūpesčių balą. Jį atpažinsite iš atkaklių raginimų sudeginti visus tiltus, jungiančius jus su praeitimi.

Temperamentas: Jūsų gyvenime padvelks nauji vėjai. Tikriausiai sumanysite kažką tokio, kas pagerins jūsų padėtį. Būkite ryžtinga ir atkakli, tačiau valdykitės, neleskite sudirgusiems nervams spręsti už jus. Palenkti kitus savo pusėn stenkitės mandagiai ir grakščiai. Būkite pasirengusi tam, kad jus likimas suves į naują draugiją, kurioje bus daug turtingų ir garsių žmonių.

Pinigai: Turite šansą smarkiai praturtėti. Tiesa, tektų nemažai rizikuoti, dėl ko gali tekti daugiau prarasti nei gauti, todėl nerizikuokite viso gyvenimo santaupomis.

Darbas: Visada turėkite omenyje tarp kolegų esančią konkurenciją, ypač dabar, kai bręsta permainos. Tvirtai ginkite savo poziciją.

Kelionės: Greičiausiai būsite pakviesta į staigmenų kupiną išvyką. Atsisakyti būtų kvaila, nebent tikrai negalėtumėte. Vykite, net jei kelionė būtų į nežinomybę, neužtikrinančią jokių patogumų.

Sveikata: Branginkite savo ramybę. Atminkite, jog nervus klibinantys stresai yra tiesus kelias į širdies ligas. Išmokite atsipalaiduoti, atraskite kuo įvairesnių būdų, susikaupusiai įtampai išsklaidyti.

laiško rašymas mums